• Programma (veld)
    ThuisteamUitteamDatumAanvangDetails
    Lacom '91 DA1 (d)D.S.O. DA1 (d)4 apr.19:00
    Commandeur/VVW DA1 (d)D.S.O. DA1 (d)25 apr.19:30
  • Programma (zaal)
    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Hollandia T DMW1 (d)D.S.O. DMW1 (d)20 dec.20:00
    D.S.O. F1 (g)Z.A.P. F3 (g)5 jan.10:30
    Westfriezen DB1 (d)D.S.O. DB1# (d)5 jan.19:30
    Vido DS1 (d)D.S.O. DS1 (d)5 jan.19:30
    D.S.O. D3 (g)J.H.C. D3 (g)6 jan.10:00
    Victoria O DC3 (d)D.S.O. DC2 (d)6 jan.10:45
    D.S.O. D2 (g)Hollandia T D2 (g)6 jan.10:50
    D.S.O. E1 (g)Berdos E1 (g)6 jan.11:35
    D.S.O. E2 (g)Geel Zwart E2 (g)6 jan.12:30
    DIOS DA1 (d)D.S.O. DA1 (d)6 jan.12:30
    D.S.O. DC1 (d)Niedorp DC1# (d)6 jan.13:30
    D.S.O. DB2# (d)Hugo Girls DB1 (d)6 jan.14:30
    D.S.O. DMW1 (d)Hollandia T DMW1 (d)7 jan.19:30
    D.S.O. DMW2 (d)Jupiter '76 DMW1 (d)7 jan.20:30
    Tonegido D1 (g)D.S.O. D2 (g)12 jan.10:00
    Lacom '91 D3 (g)D.S.O. D3 (g)12 jan.16:00
    Lacom '91 DB1 (d)D.S.O. DB2# (d)12 jan.17:45
    D.S.O. DS1 (d)OTTO Work Force/VOC DS2 (d)12 jan.19:45
    D.S.O. DC2 (d)De Blinkert DC2# (d)13 jan.10:00
    Victoria O DC1# (d)D.S.O. DC1 (d)13 jan.10:00
    A & O E1# (g)D.S.O. E1 (g)13 jan.10:40
    J.H.C. E2 (g)D.S.O. E2 (g)13 jan.10:45
    D.S.O. E3 (g)Vrone E4 (g)13 jan.11:00
    D.S.O. DA1 (d)D.W.S. DA1 (d)13 jan.12:50
    D.S.O. DB1# (d)S.C. Dynamo DB1 (d)13 jan.14:00
    Geel Zwart DMW1 (d)D.S.O. DMW1 (d)14 jan.21:05
    Hollandia T DMW2 (d)D.S.O. DMW2 (d)17 jan.21:00
    D.S.O. F1 (g)Geel Zwart F3 (g)19 jan.10:30
    D.S.O. DS1 (d)Havas DS1 (d)19 jan.19:45
    D.S.O. E3 (g)Z.A.P. E2# (g)20 jan.09:30
    D.W.O.W. E1 (g)D.S.O. E2 (g)20 jan.09:45
    D.S.O. E1 (g)S.C. Dynamo E1 (g)20 jan.10:25
    D.S.O. D3 (g)KSV D3 (g)20 jan.11:20
    D.S.O. DB1# (d)KRAS/Volendam DB1 (d)20 jan.12:10
    D.S.O. D2 (g)Lacom '91 D1 (d)20 jan.13:10
    D.S.O. D1# (g)Hollandia T D1 (g)20 jan.13:55
    Commandeur/VVW DB2 (d)D.S.O. DB2# (d)20 jan.13:55
    Green Park Aalsmeer DA1 (d)D.S.O. DA1 (d)20 jan.14:30
    D.S.O. DC1 (d)Commandeur/VVW DC1 (d)20 jan.14:40
    D.S.O. DC2 (d)Vrone DC2 (d)20 jan.15:40
    D.S.O. DMW1 (d)Geel Zwart DMW4 (d)21 jan.19:30
    D.S.O. DMW2 (d)Commandeur/VVW DMW2 (d)21 jan.20:30
    Tonegido E2# (g)D.S.O. E3 (g)26 jan.10:00
    Con Zelo F2 (g)D.S.O. F1 (g)26 jan.12:45
    Hugo Girls E1 (g)D.S.O. E1 (g)26 jan.13:45
    Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1 (d)D.S.O. DS1 (d)26 jan.19:30
    C.S.V. Handbal DC2 (d)D.S.O. DC2 (d)26 jan.19:30
    D.S.O. E2 (g)Jupiter '76 E1 (g)27 jan.10:40
    Geel Zwart D1 (g)D.S.O. D1# (g)27 jan.10:45
    D.S.O. DA1 (d)HV Quintus DA2 (d)27 jan.11:45
    Spartanen DB1 (d)D.S.O. DB1# (d)27 jan.12:10
    J.H.C. D2# (g)D.S.O. D2 (g)27 jan.12:45
    Vrone DB2 (d)D.S.O. DB2# (d)27 jan.14:50
    Tonegido DMW1 (d)D.S.O. DMW1 (d)29 jan.21:00
    D.S.O. DS1 (d)Westfriesland/SEW DS2 (d)2 feb.19:45
    D.S.O. D3 (g)Vrone D3 (g)3 feb.10:00
    Lacom '91 E2 (g)D.S.O. E1 (g)3 feb.10:00
    D.S.O. E3 (g)A & O E2# (g)3 feb.10:55
    JuRo Unirek/VZV DC2 (d)D.S.O. DC1 (d)3 feb.11:00
    H.V.S. E1 (g)D.S.O. E2 (g)3 feb.11:00
    D.S.O. D2 (g)S.C. Dynamo D2 (g)3 feb.11:50
    VENECO VELO DA2 (d)D.S.O. DA1 (d)3 feb.12:30
    D.S.O. D1# (g)Z.A.P. D2# (g)3 feb.12:35
    HVS/Petten DB1 (d)D.S.O. DB2# (d)3 feb.12:40
    D.S.O. DC2 (d)Vido DC3 (d)3 feb.13:25
    D.S.O. DB1# (d)Commandeur/VVW DB1 (d)3 feb.14:30
    D.S.O. DMW2 (d)Zwaluwen K DMW1 (d)4 feb.19:30
    D.S.O. DMW1 (d)D.W.O.W. DMW2 (d)4 feb.20:30
    Kleine Sluis E2 (g)D.S.O. E3 (g)9 feb.11:40
    Kleine Sluis D2 (g)D.S.O. D3 (g)9 feb.12:35
    Kleine Sluis D1 (g)D.S.O. D1# (g)9 feb.13:20
    Hollandia T F2 (g)D.S.O. F1 (g)9 feb.16:00
    D.S.O. E1 (g)Schagen E3 (g)10 feb.10:00
    D.S.O. E2 (g)Hugo Girls E2 (g)10 feb.11:00
    D.S.O. DA1 (d)Fortissimo DA1# (d)10 feb.12:00
    PCA/Kwiek DS2 (d)D.S.O. DS1 (d)10 feb.12:30
    D.S.O. DC1 (d)SV De Valken DC1 (d)10 feb.13:10
    D.S.O. DB2# (d)H.C.V.'90 DB1# (d)10 feb.14:10
    Schagen D2 (g)D.S.O. D2 (g)10 feb.14:20
    J.H.C. DB1 (d)D.S.O. DB1# (d)10 feb.15:25
    D.W.O.W. DMW1 (d)D.S.O. DMW2 (d)11 feb.21:15
    S.V. Wieringerwaard DMW1 (d)D.S.O. DMW1 (d)14 feb.21:00
    D.S.O. DS1 (d)Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1 (d)16 feb.19:45
    D.S.O. DA1 (d)Hellas DA1 (d)17 feb.11:00
    D.S.O. DMW1 (d)Kleine Sluis DMW2 (d)25 feb.19:30
    D.S.O. DMW2 (d)Geel Zwart DMW3 (d)25 feb.20:30
    D.S.O. F1 (g)KSV F5 (g)2 mrt.10:30
    Z.A.P. E1# (g)D.S.O. E1 (g)2 mrt.11:00
    D.S.O. E3 (g)KSV E3 (g)2 mrt.11:50
    S.C. Dynamo E2 (g)D.S.O. E2 (g)2 mrt.12:25
    D.S.O. D1# (g)J.H.C. D1 (g)2 mrt.12:45
    D.S.O. DC2 (d)KSV DC3# (d)2 mrt.13:30
    D.S.O. DB1# (d)Vido DB1# (d)2 mrt.14:30
    Westfriesland/SEW DC3 (d)D.S.O. DC1 (d)2 mrt.16:00
    Tornado DB1 (d)D.S.O. DB2# (d)3 mrt.10:00
    D.W.O.W D1# (g)D.S.O. D2 (g)3 mrt.12:10
    Lacom '91 DMW1 (d)D.S.O. DMW2 (d)4 mrt.20:00
    Hugo Girls DMW1 (d)D.S.O. DMW1 (d)5 mrt.21:00
    D.S.O. F1 (g)D.E.S. F1 (g)9 mrt.10:30
    JuRo Unirek/VZV E3 (g)D.S.O. E3 (g)9 mrt.10:45