• Programma uitwedstrijden D.S.O.
    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdAccommodatiePlaats
    za 29-mei.J.H.C. D1# (g)D.S.O. D2 (g)10:55JHC/Sportpark (V)JULIANADORP
    za 29-mei.Con Zelo D1 (g)D.S.O. D3 (g)11:00Con Zelo/Sportcomplex De Groet (V)WAARLAND
    zo 30-mei.Z.A.P. E2 (g)D.S.O. E1 (g)10:00ZAP (V)BREEZAND
    zo 30-mei.Graftdijk DA1# (d)D.S.O. DA1 (d)11:15Graftdijk/Sportcomplex (V)WEST-GRAFTDIJK
    zo 30-mei.Petten F1# (g)D.S.O. F1 (g)11:20DSO/Sportpark De Dogger (V)DEN HELDER
    zo 30-mei.Geel Zwart F2 (d)D.S.O. F1 (g)12:40DSO/Sportpark De Dogger (V)DEN HELDER
    wo 02-jun.Hollandia T DMW1 (d)D.S.O. DMW1 (d)19:30Hollandia T/Sportpark De Kuil (V)TUITJENHORN
    za 05-jun.Geel Zwart D1 (g)D.S.O. D1# (g)10:00Geel Zwart/Sportcomplex (V)'T ZAND NH
    za 05-jun.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d)D.S.O. DS1 (d)20:40ElzenhagenAMSTERDAM
    zo 06-jun.J.H.C. DB1# (d)D.S.O. DB1 (d)10:00JHC/Sportpark (V)JULIANADORP
    zo 06-jun.Schagen D2 (g)D.S.O. D4 (g)10:10Spartahal, deSCHAGEN
    ma 07-jun.D.W.O.W. DMW1 (d)D.S.O. DMW2 (d)20:00DWOW (V)WIERINGERWERF
    za 12-jun.Tornado E1 (g)D.S.O. E1 (g)11:45Tornado/Sportpark De Kabel (V)HEERHUGOWAARD
    za 12-jun.JuRo Unirek/VZV D2 (g)D.S.O. D3 (g)16:00Sporthal 't Zijveld'T VELD
    za 12-jun.JuRo Unirek/VZV DS2 (d)D.S.O. DS1 (d)19:00Sporthal 't Zijveld'T VELD
    zo 13-jun.D.S.O. D1# (g)D.S.O. D2 (g)10:00DSO/Sportpark De Dogger (V)DEN HELDER
    zo 13-jun.H.V.S. F2 (g)D.S.O. F1 (g)10:20HVS/Sportpark De Molentocht (V)SCHAGERBRUG
    zo 13-jun.Lacom '91 F3 (g)D.S.O. F1 (g)11:40HVS/Sportpark De Molentocht (V)SCHAGERBRUG
    wo 16-jun.Geel Zwart DMW2 (d)D.S.O. DMW1 (d)19:00Geel Zwart/Sportcomplex (V)'T ZAND NH
    za 19-jun.ZAP D1# (g)D.S.O. D1# (g)11:55ZAP (V)BREEZAND
    zo 20-jun.HVS/DES D1 (g)D.S.O. D4 (g)10:00HVS/Sportpark De Molentocht (V)SCHAGERBRUG
    zo 20-jun.Schagen D1 (g)D.S.O. D3 (g)10:50Spartahal, deSCHAGEN
    zo 20-jun.Tonegido DB1 (d)D.S.O. DB1 (d)11:00Tonegido/Sportcomplex Tonegido (V)HIPPOLYTUSHOEF
    zo 20-jun.Tonegido DA1# (d)D.S.O. DA1 (d)12:15Tonegido/Sportcomplex Tonegido (V)HIPPOLYTUSHOEF
    ma 21-jun.Kleine Sluis DMW1 (d)D.S.O. DMW2 (d)19:30Kleine Sluis (V)ANNA PAULOWNA
    za 26-jun.Geel Zwart D1 (g)D.S.O. D2 (g)10:00Geel Zwart/Sportcomplex (V)'T ZAND NH
    za 26-jun.Lacom '91 F3 (g)D.S.O. F1 (g)14:00Kleine Sluis (V)ANNA PAULOWNA
    za 26-jun.Kleine Sluis F1 (g)D.S.O. F1 (g)14:40Kleine Sluis (V)ANNA PAULOWNA
    za 26-jun.Green Park/Handbal Aalsmeer DS1 (d)D.S.O. DS1 (d)18:00BloemhofAALSMEER
  • UIT tenue in geval de thuisspelende vereniging ook in het blauw speelt

    Het kan voorkomen dat jullie UIT spelen tegen een vereniging die ook blauwe clubshirts heeft. Geen nood, DSO beschikt over reserve shirts voor alle leeftijdsgroepen. 

    Mochten jullie de uit tenues nodig hebben, contact "tante Rietje Hendriks", zij zal de tenues in 't Spriongschot klaar zetten.

     

    Clubs met blauwe shirts in deze regia zijn o.a.:  JHC, DES, CON CELO, LACOM, PETTEN, HCV '90, HV HAUWERT.