• DS1 - Zaal ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Onze Dames1 selectie hebben de volgende fantastische sponsoren:

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTD.S.O. DS1 (d) - Wijhe '92 DS1 (d)Slenk, de
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 apr.D.S.O. DS1 (d) - Wijhe '92 DS1 (d)
    29 mrt.Geel Zwart DS1 (d) - D.S.O. DS1 (d)
    21 mrt.D.S.O. DS1 (d) - JuRo Unirek/VZV DS2 (d)
    8 mrt.Navique/SVBO DS1 (d) - D.S.O. DS1 (d)26 - 23
    1 mrt.Havas DS1 (d) - D.S.O. DS1 (d)30 - 24
  • Poulestanden D.S.O. DS1 (3010 Dames Senioren (L))
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JuRo Unirek/VZV DS218161155342313033
    2PCA/Kwiek DS21914145344627229
    3Westfriesland/SEW DS21912254193833626
    4Wijhe '92 DS11911174694294023
    5D.S.O. DS1191018484502-1821
    6Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1188464353825320
    7Havas DS1198110484488-417
    8Pacelli DS1185310412453-4113
    9Geel Zwart DS1185112429480-5111
    10Bentelo DS1195113434499-6511
    11Navique/SVBO DS1195113400501-10111
    12Commandeur/VVW DS1194114411462-519
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Bos, MelanieSpelend teamlid
    Leijenaar, NencieSpelend teamlid
    Merkus-Blaauw, TessaSpelend teamlid
    Morelisse, WendySpelend teamlid
    Oele, NikkiSpelend teamlid
    Smit, AshleySpelend teamlid
    Vermeer, MaudSpelend teamlid
    Vijzelaar, MetteSpelend teamlid
    Wakker, JerinaSpelend teamlid
    Zasburg, SofieSpelend teamlid
    Zioh, IvySpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafBegeleider
    Swikker, MathieuTechnische staf
    Swikker, MathieuOverige stafAIS-contactpersoon
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    D.S.O. DS1

    Dames Senioren (L)

    25,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    26,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,11

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd