• D.S.O. - DMW2 (recreanten 2)
  • De sponsoren van onze DMW2 zijn:
  • Programma (Veld Buiten)
    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    23 sep.20:30D.S.O. DMW2 (d) - Geel Zwart DMW3 (d)
    30 sep.19:00D.S.O. DMW2 (d) - Westfriesland/SEW DMW2 (d)
    9 okt.19:30Hollandia T DMW2 (d) - D.S.O. DMW2 (d)
    14 okt.19:00D.S.O. DMW2 (d) - Geel Zwart DMW1 (d)
  • Programma (Zaal competitie)
    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    28-10-201921:00Geel Zwart DMW1 (d) - D.S.O. DMW2 (d)
    04-11-201919:30D.S.O. DMW2 (d) - Hollandia T DMW2 (d)
    12-11-201921:00Con Zelo DMW1 (d) - D.S.O. DMW2 (d)
  • Uitslagen (Veld Buiten)
    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamUitslag
    04-09-201919:30Tonegido DMW1 (d)DMW2 - Veld (d)31 - 10
    18-09-201919:30Con Zelo DMW1 (d)DMW2 - Veld (d)11 - 20
  • Uitslagen (Zaal)

    Geen informatie

  • Poulestand (Veld Buiten)
    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Hollandia T DMW11180316
    2Geel Zwart DMW41180316
    3Tornado DMW11170414
    4KSV DMW1660012
    5Geel Zwart DMW1112185
    6Kleine Sluis DMW2112185
    7D.S.O. DMW2112094
  • Poulestand (Zaal)
    PositieTeamGSGWGLPT
    1Tornado DMW11413026
    2Hollandia T DMW21411123
    3Geel Zwart DMW3147216
    4Lacom '91 DMW1146214
    5D.S.O. DMW2146113
    6Commandeur/VVW DMW2146012
    7Zwaluwen K DMW114408
    8D.W.O.W. DMW114000
  • Team indeling
    NaamRol
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Berg, Manon van deSpelend teamlid
    Boersen, NoaSpelend teamlid
    Herik, Lieke van denSpelend teamlid
    Hoogland, DaniqueSpelend teamlid
    Klausener, RachelSpelend teamlid
    Kruiter, PatriciaSpelend teamlid
    Kuiper, ChantalSpelend teamlid
    Mullum, Sharon vanSpelend teamlid
    Pieters, EsmeeSpelend teamlid
    Pieters, LisaSpelend teamlid
    Versteeg, LotteSpelend teamlid
    Wijn, Femke deSpelend teamlid
  • Technische Staf
    NaamRolFunctie
    Herik, Lieke van denTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Hoogland, DaniqueOverige stafTeammanager
    Kruiter, PatriciaTechnische stafTeamverantwoordelijke