• D.S.O. DA1 ZA zondag speeldag vrouw

  • Onze Dames A1 selectie hebben de volgende fantastische sponsoren:

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden D.S.O. DA1 (3210 Dames A-Jeugd)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lelystad DA115120334122112024
    2Victoria O DA21611053002366422
    3Westsite DA21610063753156020
    4D.S.O. DA11610063813344720
    5Meteoor DA1178183282953317
    6KSV DA117818304320-1617
    7Tonegido DA1157082682412714
    8Hollandia T DA2126152312112013
    9SV De Valken DA2152112208297-895
    10Jupiter '76 DA1151014124390-2662
  • Team indeling

    NaamRol
    Bakker, LuanaSpelend teamlid
    Bakker, MichaelaSpelend teamlid
    Boltendal, MaritSpelend teamlid
    Heteren, Beau vanSpelend teamlid
    Meulen, Nadine van derSpelend teamlid
    Mulder, ChantalSpelend teamlid
    Mulder, MaritSpelend teamlid
    Veen, Lisa vanSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    D.S.O. DA1

    Dames A-Jeugd

    23,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd