• D.S.O. DA1 ZA zondag speeldag vrouw

  • Onze Dames A1 selectie hebben de volgende fantastische sponsoren:

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 12:45D.S.O. DA1 (d) - Victoria O DA2 (d)Slenk, de
    6 feb. 12:15Jupiter '76 DA1 (d) - D.S.O. DA1 (d)De Trije sporthal
    13 feb. 12:00D.S.O. DA1 (d) - SV De Valken DA2 (d)Slenk, de
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden D.S.O. DA1 (3210 Dames A-Jeugd)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria O DA287011711195214
    2Westsite/Zaanstreek DA286021921563612
    3D.S.O. DA186021951623312
    4Lelystad DA175021531015210
    5Hollandia T DA26303116105116
    6Meteoor DA1730413712986
    7KSV DA18305130152-226
    8Tonegido DA18206147135124
    9SV De Valken DA28206114159-454
    10Jupiter '76 DA1810768205-1372
  • Team indeling

    NaamRol
    Bakker, LuanaSpelend teamlid
    Bakker, MichaelaSpelend teamlid
    Boltendal, MaritSpelend teamlid
    Dalen, Tess vanSpelend teamlid
    Heteren, Beau vanSpelend teamlid
    Kruijer, MeganSpelend teamlid
    Meulen, Nadine van derSpelend teamlid
    Mulder, ChantalSpelend teamlid
    Mulder, MaritSpelend teamlid
    Punselie, AnnaSpelend teamlid
    Slot, JulaSpelend teamlid
    Veen, Lisa vanSpelend teamlid
    Warnars, AnnaSpelend teamlid
    Wensveen, DyonneSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    D.S.O. DA1 (d)

    VS

    Victoria O DA2 (d)

    30 januari 202212:45 uur
    Slenk, de zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    D.S.O. DA1

    Dames A-Jeugd

    24,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd