• C2 - Zaal ZA zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Punselie, AnnaTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 mrt.Con Zelo DC2 (d) - C2 - Zaal (d)
    22 mrt.J.H.C. DC1 (d) - C2 - Zaal (d)
  • Poulestanden D.S.O. DC2 (3410 Dames C-Jeugd)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kleine Sluis DC214131033815818027
    2Westfriezen DC314121130913117825
    3Hollandia T DC1138052231933016
    4H.V.S. DC1137061851533214
    5Tonegido DC114608196244-4812
    6J.H.C. DC1630311886326
    7Lacom '91 DC173049095-56
    8C2 - Zaal143011143262-1196
    9Con Zelo DC2143011159285-1266
    10Petten DC2132011148302-1544
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Bakker, LuanaSpelend teamlid
    Bakker, MichaelaSpelend teamlid
    Hoogland, ChayennaSpelend teamlid
    Kruijer, MeganSpelend teamlid
    Punselie, AnnaSpelend teamlid
    Put, JodySpelend teamlid
    Uithol, NikkiSpelend teamlid
    Warnars, AnnaSpelend teamlid
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    D.S.O. DC2

    Dames C-Jeugd

    10,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd