• C1- Zaal ZA zondag speeldag vrouw

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden D.S.O. DC1 (3410 Dames C-Jeugd)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tornado DC113110229517611922
    2Westfriesland/SEW DC31311023032049922
    3Quintes/VVW DC11292126314511820
    4Geel Zwart DC1147162722393315
    5Z.A.P. DC214707248282-3414
    6Hugo Girls DC113319174222-487
    7C1- Zaal111010136259-1232
    8Westfriezen DC1141013173337-1642
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arts, SamanthaSpelend teamlid
    Bruin, TessaSpelend teamlid
    Buis, LotteSpelend teamlid
    Dijk, Suus vanSpelend teamlid
    Hoogsteen, LenaSpelend teamlid
    Mangelsdorf, SamSpelend teamlid
    Otten, AlishaSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    D.S.O. DC1

    Dames C-Jeugd

    12,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,18

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd