• C1-Veld VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wensveen, PatrickTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden D.S.O. DC1# (1414 Dames C-Jeugd najaar)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KSV DC17601132666612
    2Westfriesland/SEW DC276011641075712
    3JuRo Unirek/VZV DC176011461044212
    4Westfriezen DC1740311494208
    5Commandeur/VVW DC17304147132156
    6Vrone DC17205111150-394
    7C1-Veld710691155-642
    8Schagen DC1700771168-970
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, QuintySpelend teamlid
    Boltendal, MaritSpelend teamlid
    Buis, LotteSpelend teamlid
    Eikelenboom, JillSpelend teamlid
    Jong, Anoeska deSpelend teamlid
    Meulen, Nadine van derSpelend teamlid
    Slot, JulaSpelend teamlid
    Spreeuwers, LiekeSpelend teamlid
    Veen, Lisa vanSpelend teamlid
    Wensveen, DyonneSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    D.S.O. DC1#

    Dames C-Jeugd najaar

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd